אבן קיסר

במידה ואתם משפצים או עוברים לבית חדש, במסגרת כל החובות שמוטלות עליכם, ברור כי עליכם למצוא שיש למטבח או למקלחת. אין כל ספק כי כבר יצא לכם לשמוע את המלים "שיש אבן קיסר", שנחשב למותג מאוד מפורסם במדינת ישראל. שיש קיסר מכיל אגרגטים של תשעים ושלושה אחוזי קוורץ, הוא ניחן בעמידות יתרה וחוזק ניכר בעת כיפוף, הרבה יותר מאשר, לדוגמה – שיש גרניט. מדובר אודות חומר טבעי, שמבוסס על מינרלים, שמהולים ביחד עם שרף פולימר ופיגמנטים, על מנת להפוך את שיש קיסר לחסר נקבוביות לגמרי. הרכב מנצח זה, בסינרגיה עם תהליך ייצור מצוין ומדויק, גורם לקבלה של חומר משטח שאין עוד הרבה כמוהו בשוק, שהוא משאיר אבק למתחרים שלו. על מנת להבין בדיוק על מה אנחנו מדברים, טוב תעשו אם תקראו בעיון רב את כל המאמר שלהלן.

האם אפשר להתאים באופן אישי שיש אבן קיסר?

בוודאי שאפשר להתאים באופן אישי שיש אבן קיסר. באפשרותכם לבקש שייצרו אותו בכל הדפס או בכל גוון שבו תחפצו, באופן כזה שהוא עשוי להתאים לכל גודל, או לחלופין לכל צורה בלי כל בעיה. אז על פניו נאמר בוודאות, כי בין אם אתם משפצים את המקלחת שלכם, או בין אם אתם משפצים את המטבח שלכם, כך או כך האבן המהונדסת הזאת תתאים בהתאמה מלאה לדרישות ולמאוויים שלכם.

מה היתרונות הייחודיים של שיש אבן קיסר?

היתרונות של אבן קיסר מתחילים בעמידות פנומנלית, בעוד שיש קיסר מציע לכם מנעד רב ודי מרשים של היתכנויות פרופיל, שמאפשרים להתקין אותו בהרבה עוביים, על מנת להפחית את כבדות המשקל. אפשר לבצע הלכה למעשה שלו בכל מיני דרכים. הדבר יתכן וייראה וירגיש לכם בדיוק כמו שנראית אבן טבעית, אך שלא כמו אבן טבעית, שיש קיסר מחייב מעט מאוד השקעה בתחזוקה. לא נדרש לעשות שימוש בחומרי איטום או בשעווה, למשל. כמו כן, שיש קיסר שומר על עמידות ביתר שאת בפני שריטות, טחב או עובש, סדקים, נוזלים, כתמים או חום, וכיוצא בזה. אתם אף עשויים לצפות לאותה איכות ספציפית ששיש קיסר מציע לכם. זאת ועוד, אתם אף עשויים לצפות לצבעים עקביים לגמרי, וזאת בשל הסטנדרטים הכה גבוהים שלו לעמוד בתהליכי הייצור הנוקשים.

Previous post צמיגים בזול
Next post סיפור חיי