מערכות ישיבה

יש שגורסים כי המטבח הוא לב הבית, אבל בינינו, איפה בדיוק מתרכזת מרבית הפעילות הביתית? בוודאי שבסלון. בסלון נוטים לצפות ביחד בסדרות טלוויזיה אהובות, להתכרבל בשמיכת הפוך המפנקת בליל חורפי סגרירי, לקיים ארוחות חטופות, ובעיקר ליהנות האחד מחברתו של השני. בשל כך, בוודאי ברור לכם עד כמה חיונית הרכישה של מערכת ישיבה. וממש אין להקל בה ראש. האם מערכת הישיבה היא רק ספות ושולחן? ובכן, ממזמן לא. במידה ותקראו למן ההתחלה ועד לסוף המאמר, תגלו שגם לשולחנות הקפה, למשל, יש תפקיד אינטגרלי בה.

מה המשמעות של בחירת שולחנות קפה כתוספת לנוכחות של מערכת ישיבה?

בוודאי אתם מבינים, מהפתיח שלנו, כי מערכות ישיבה איננה רק שולחן מרכזי וספות, היא הרבה מעבר לכך, כמו לדוגמא – הצבה של שולחן קפה, שעשויה להוסיף עוגן למארג של מערכת הישיבה בסלון. מכיוון שיש גובה מסוים לשולחן המרכזי ולספות בסלון, יש לחפש אלמנט עיצובי, שיקרה הכול לרצפה יותר, במקום להתאמץ להגיע לשולחן הראשי. לא כדאי לכם להגביל את עצמכם עם רכישה של שולחן קפה אחד. תרשו לעצמכם להתפרע, ותבחרו בכמה שולחנות קפה, שיהוו חלופה מצוינת ואופנתית, מה שיאפשר לכם לשנע כל שולחן קפה לצד מערכות הישיבה, על מנת להניח בנוחות כוס קפה מהביל של הבוקר. בנוסף לכך, אם בא לכם יותר להשקיע, תבחרו בהדום שיוצב לפני הישיבה. על ההדום תוכלו להניח את רגליכם בתום יום עמוס בעבודה במשרד, ולשלב אותו בהרמוניה עם כל האלמנטים של מערכת הישיבה.

עשה ואל תעשה בבחירת מערכת ישיבה?

מרבית בני האדם מעדיפים לבחור מערכת ישיבה מעץ, מן הסיבות הברורות מאליהן. כדאי שמא להציב פריט מעץ דומיננטי, בגוון כהה, או גימור בצבע השולט בסלון, כאשר שאר הפריטים בגוון בהיר יותר. עליכם אף להתייחס לקווי המתאר, בבחירה של הריהוט למערכת הישיבה. לבחון במידה והקימורים משתלבים נכונה עם רגלי הספות וקווי המתאר הכלליים, כמו גם הכורסאות ושולחנות הקפה הצדדיים. בבחירה של ריהוט עם ריפוד, יש להחליט על תצורת הספות של מערכת הישיבה, כמו גם של הכורסאות, שישתלבו בהרמוניה עם המקום. כמו למשל – ספות פינתיות עשויות לסייע בתמיכה בחלל ישיבה של מקום עם חלל פתוח, ובמידה ואתם מבקשים ליצור חלל מרגיע, כדאי שתשלבו קצת מערכת ישיבה פחות ססגונית וצעקנית.

Previous post הובלות כלליות
Next post מתקני מים