מתקני מים

למי שאינו ידוע, יש כיום מתקני מים שהם החלופה לפעולה המסורתית של ניגוב הישבן עם נייר טואלט, נהוג לכנות זאת בשם בידה. אותם מתקני המים מנקים באופן יסודי את הישבן בעזרת מים, ומייתרים לגמרי את השימוש המקובל בנייר טואלט. חרף העובדה שמתקני המים מאוד פופולריים במדינות אסיה או אירופה, לא כולם עדיין נחשפו אליהם, ובכללם גם תושבי מדינת ישראל. תומכי מתקני מים טוענים, כי מתקני המים מותירים אותם נקיים יותר בתום השימוש מאשר לו התקלחו.

מה זה מתקני מים בשירותים?

מתקני מים הם מתקנים שמתיזים מים על הישבן ועל אזורי איברי המין, וזאת על מנת לנקות אותם היטב בתום עשיית הצרכים או לחלופין בתום הטלת השתן. אפשר למצוא אותם בכל מיני סגנונות או צורות, והם מאוד פופולריים במדינת ישראל ובמרחבי תבל. ולמען האמת, מתקני המים בשירותים ידועים כבר מזה מאות שנים בכל מיני מדינות. מי שעושה בו שימוש מעיד כי הדבר פשוט נהדר בשבילו, בשל היותו ניחן בעור רגיש, מה שמשפר את חוויית שטיפת האזורים האינטימיים בחדר הנוחיות. ניתן לעשות בהם שימוש רק עם מים, או גם עם סבון.

האם מתקני מים ישפרו את החוויה שלכם בשירותים?

כל מי שנחשף לתופעה של מתקני מים, מקדים לומר, כי הם שיפרו את החוויה שלהם בשירותים. על פי המון מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי מתקני המים בהכרח משפרים את חוויית השירות בשירותים. כמו כן, מתקני המים מאוד חיוביים לסביבה. המשמעות של השימוש בהם הינה לזנוח לאנחות את ניירות הטואלט, או לעשות בהם הרבה פחות שימוש. עם ערב רב שכבר הצטרפו למתקני המים, ההשפעה הסביבתית הפוטנציאלית של נורמליזציה שלהם הינה אדירה.

מדוע מומלץ להשתמש במתקני מים בשירותים?

מתקני מים בשירותים הם הרבה מעבר לאביזרים לאינסטלציה בעלי פן מצחיק. הם ממש המצאת המאה העשרים ואחת. הם יותר היגייניים מאשר הניגוב באמצעות ניירות טואלט. בהתאם למנעד רב של מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי שימוש נכון במתקני מים לשירותים עשוי להפחית את מספר החיידקים שמתקבצים בשתן שלכם, דבר כשלעצמו מעיד על ניקיון יסודי יותר. מכיוון שבמתקני המים שבשירותים נעשה שימוש במים ובסבון, לשם ביצוע ניקיון האזורים האינטימיים באופן יסודי, זה הרבה יותר היגייני מאשר לנגב אזורים אלו על ידי נייר טואלט.

Previous post מערכות ישיבה
Next post פינות אוכל