ניקוי שטיחים

מרבית בני האדם נוטים לשאוב את השטיחים שבבית שלהם באופן די קבוע. ברם, המון בעלי בתים שואבים את השטחים רק מתוך חלק אינטגרלי שמשתייך לשגרת הניקיון של הנכס, אבל הם מעולם לא מקדישים באמת מחשבה למה בכלל הם עושים זאת. יש מי ששואב את האבק מהשטיחים על מנת לשמור על נראות מיטבית של הבית, להסיר כל שערה של הכלב או של החתול, כל אבק בלתי רצוי או מוך, ויש מי שחפץ להאריך את אורך החיים של השטיחים בביתו, ויש אף מי שמעוניין להתגאות בנכס שלו. כך או כך, כדאי שתדעו שיש הרבה מעבר לסתם לשאוב את השטיחים בבית, כי ניקוי שטיחים טומן בחובו המון מעלות, ואם תקראו את דברינו פה עד תום, תגלו בדיוק מה הן אותן מעלות…

האם ניקוי שטיחים יכול למנוע צמיחה של עובש ושל טחב?

יש תופעה מאוד שכיחה במקומות שיש בהם רמות של לחות גבוהות, כאשר מים עומדים הם נספגים בסיבים של השטיחים שבבית, והם בתורם מעודדים צמיחה של טחב, שעשויה לגרום לכל מיני סיכונים בריאותיים, כמו לדוגמה – לבעיות בנשימה. בשל כך, יש חשיבות בערך עליון לזמן את השירותים המקצועיים של ניקוי שטיחים שיש בהם אלמנט של ייבוש, שיכול להסיר כל לחות שנשארה מאחור, וכל סממנים של טחב שהיו בחלל ממקודם, וכן מסייע במניעה של הופעת עוד עובש.

האם ניקוי שטיחים ממגר את הנוכחות של קרדית האבק?

חרף העובדה שעיני בני האדם לא יכולים להבחין בה, קרדית האבק לגמרי חיה ובועטת לרוב בבתים. חלקי הגוף או הצואה שלה הינם אלרגנים, אשר עשויים להסב לבריות לסבול מאלרגיות ממש לא נעימות במידה ואין דואגים להסיר אותם. הפתרון שנמצא הכי יעיל הוא על ידי ניקוי שטיחים מקצועי באמצעות טמפרטורות גבוהות, אשר מהווה דרך טיפול מאוד אפקטיבי למגר כל נוכחות של קרדית האבק אחת ולתמיד.

האם ניקוי שטיחים עשוי להסיר מזהמים כלואים?

מזהמים עשויים ללבוש כל מיני צורות, יש מי מבניהם אשור עשויים לכלול לכלוך או אבק יום יומיים, עקבות של עופרת, אלרגנים לחרקים, כתמי עור, שערות או קשקשים של חיות מחמד, וכיוצא בזאת. פעילות ניקיון של שטיחים שנעשית באופן יום יומי ועל בסיס קבוע, כמו למשל – הליכה על גבי השטיחים או שאיבת אבק עשויה לשחרר גזים רעילים אשר נישאים באוויר, ולזהם את מקום המשכן הקבוע שלכם. במידה וגזים רעילים ייכנסו לגוף של יושבי הבית, כי אז תצפה הידרדרות במצב הבריאותי שלהם. זה הזמן להזעיק את השירותים של ניקוי שטיחים מקצועי, שיעשו שימוש בנוסחאות ספציפיות של חומרי ניקוי להסרה של כל מזהם כלוא.

Previous post סיפור חיי
Next post רישום סימן מסחר בחו"ל כיצד ?