סיפור חיי

בוקר טוב נערות ליווי יקרות,

הכול התחיל אי שם במהלך שנת 2015, הייתי אז נערה נאיבית במיוחד, רק מלאו לי עשרים וחמש, וכבר מצאתי את עצמי עם חוב של כמה עשרות אלפי ₪, כתוצאה מהניסיון לממן את עצמי באוניברסיטה, במסגרת לימודיי בתחום הרוקחות. תמיד אמרו עליי כולם שאני ממש חכמה, אבל איך זה בדיוק עזר לי בחיים? כל מה שניסיתי לעשות נתקלתי בחומה בצורה, רק קושי ועוד קושי.

אך ביום בהיר ורענן השתנו כל החיים שלי. סקרניים? מיד אספר לכם הכול.

הלכתי בתמימותי בשדרות העיר האהובה עליי, חושבת באם כדאי לי לקנות סנדוויץ' בקיוסק המקומי, או להישאר רעבה. לפתע נתקלתי בקולגה מהעבודה שלי בדימוס. משהו בה היה זוהר, אפילו יש לומר שחצני למדי. היא הייתה פשוט מדוגמת. הכול בה היה תואם. אם זה האיפור שלה, דרך הבגדים האקסקלוסיביים והאלגנטיים שלבשה, ואם זה התכשיטים שהיא ענדה. משהו בי אמר לי לא לתחקר אותה, כי זה ייגמר ברע, אבל "הסקרנות הרגה את החתול", והרגשתי שאני ממש חייבת לתשאל אותה על השינוי האדיר שחל בה.

היה נראה כאילו היא רק חיכתה שאעלה את הנושא, ומיד התחילה "להשתפך". היא סיפרה לי שהיא משתייכת למגזר של נערות ליווי. לפני שהספקתי להכניס מלה, היא התחילה לגולל את סיפורה, שלימים לא היה שונה משלי.

"הייתי בת עשרים שהכול התחיל. היו לי חובות כתוצאה מהלוואות שההורים שלי לקחו ורשמו על שמי, וכמובן לא שילמו. לא ראיתי שום דרך מוצא. ביום אחד פגשתי בחור סקסי כבן שלושים, והוא הציע לי הצעה מפתה, לעבוד בתור נערת ליווי. הרגשתי שירדתי לשפל המדרגה, אבל המציאות הכתה על פניי. ההצעה נשמעה הרבה יותר טוב לאחר שהבחור הבטיח לי שאקבל בתמורה לשעה של עבודה 2000 ₪, טבין ותקילין. אם אבחן זאת לעומק, המפגש הראשון שלי בתור נערת ליווי היה אסון מהלך. הגיע בחור בשנות השישים המאוחרות שלו. טוב מראה, ומבושם. אומנם הוא היה מאוד סובלני כלפיי, אך הייתי אחוזה באמוק של חרדות. הפגישה התחילה עם הרמת כוסית, ועם עישון נרגילה בטעם דובדבן. ההתעסקות בזה, כך קיוויתי לפחות, תרגיע את העצבים שלי. ברור שפני הדברים היו אחרת לגמרי. שוחחנו עוד קצת, והוא התעניין בשלומי ורצה לדעת איך אפשר להקליל את האווירה.

אמרתי לו שכדאי שניגש ישר לעניינים. עשיתי לו ביד, ומיד נעמד לו הכלי שלו. לא עבר הרבה זמן, וכבר הייתי רטובה לחלוטין. עשינו את זה כמה פעמים ברציפות. הוא היה הספתח שלי לעולם של נערות ליווי.

הסיפור שלנו ממש דומה. מאוד מהר שתינו נהיינו אסירות תודה על המזל הטוב שפקד אותנו. במקום להישאב לכל הנאחס של החיים, עשינו לימונדה מהלימון. יצאנו מכל החובות, רכשנו כמה נכסים חדשים, וריפדנו לעצמנו טוב טוב את החיים שלנו. כיום אנו מרוויחות חמשת אלפים ₪ לשעה, והיד עוד נטויה…

Previous post אבן קיסר
Next post ניקוי שטיחים